Plavi poraženi u Štark Areni
slika 09.02.2020. 20:09 h
Košarkaši ekipe Budućnsot Voli poraženi su u devetnaestom kolu ABA lige od Partizana u Štark Areni rezultatom 87:82.

Naši momci su bolje ušli u meč i prrvu četvrtinu dobili rezultatom 19:13.U drugoj dionici viđen je veliki broj poena. Drugu četvrtinu je dobio dmaćin rezultatom 28:22, pa se na poluvrijeme otišlo sa dva poena prednosti za Partizan.

Treću dionicu su obilježili Suad Šehović iz našeg, i Markus Pejdž sa strane protivnika. Naš kapiten je bio pravi vođa na terenu. Vraćao je Suad Šehović naš tim u igru nekoliko puta svojim šutevima za tri poena, ali na kraju to nije bilo dovoljno. Na kraju samog meča, naši momci nisu imali snage da naprave preokret, jer poenterski učinak Šehovića i Nikolića je ostao bez prave podrške ostatka tima.
Naš kapiten je meč završio sa 21 poenom, pri čemu je postigao čak 7 trojki iz 10 pokušaja. Imao je Šehović i 6 skokva i jednu asistenciju.
Našeg kapitena je poenterski pratio Danilo Nikolić. On je utakmicu završio sa 18 poena uz pet pogođenih trojki iz sedam pokušaja.

Šehović 21, D. Nikolić 18, Cobbs 13, Martin 10, Meiers 8, Ivanović 7, Kilpatrick 3, Popović 2, Božić, Z. Nikolić, Tillie, Ilić.