Plavi slavili u Koperu
slika 04.01.2020. 19:04 h
Košarkaši ekipe Budućnost Voli slavili su na gostovanju protiv ekipe Primorske rezultatom 78:75.

Na startu četrnaestog kola, košarkaši ekipe Budućnost Voli savladali su ekipu Primorske na gostovanju u Koperu rezultatom 78:75. Naši momci su bolje otvorili meč, prvu četvrtinu dobili sa 20:18. Na poluvremenu naši momci su uvećali prednost, pa se na pauzu pošlo sa 50:32. Da sve nije gotovo, pokazao je domaćin u nastavku pa je nakon tri četvrtine ekipa Primorske smanjila zaostatat i u poslednju dionicu ušlo se sa neriješnim rezultatom 62:62. Na kraju, naši momci su smogli snage i slavili na gostovanju.
Najefikasniji u našem timu bili su Cobbs i Kilpatrick sa po 15 poena, Šehović je upisao 13 uz sjajne procente šuta za tri poena.

Cobss 15, Kilpatrick 15, Šehović 13, Martin 9, Ivanović 8, Božić 7, Ilić 4, D. Nikolić 3, Bamforth 2, Meiers 2, Popović.