Plavi poraženi u Železniku
slika 14.12.2019. 22:45 h
Košarkaši ekipe Budućnost Voli poraženi su u jedanaestom kolo ABA lige na gostovanju u Železniku od ekipe FMP-a rezultatom 89:79.

Prvu četvrtinu dobio je domaćin sa tri poena prednosti, a sa istom razlikom naši momci dobili drugu pa se na poluvrijeme pošlo neriješenim rezultatom 43:43.
U nastavku igre, naši momci nisu imali adekvatan odgovor na agresivnu igru domaćina. Krajnji rezultat meča bio je 89:79 za ekipu iz Železnika. Najefikasniji u našim redovima bio je Scott Bamforth koji je upisao 18 poena. Bamfortha je pratio Justin Cobbs koji je upisao 16, Danilo Nikolić je meč završio sa 11, dok je Martins Meiers postigao 10 poena.

Bamforth 18, Cobbs 16, D. Nikolić 11, Meiers 10, Ivanović 8, Martin 8, Šehović 3, Kilpatrick 3, Popović 2, Z. Nikolić, Božić, Ilić.