Plavi nastavili pobjednički niz!
slika 07.12.2019. 20:15 h
Košarkaši ekipe Budućnost Voli savladali su ekipu Cedevita Olimpije rezultatom 93:80.

Od starta meča se vidjelo da su izabranici Petra Mijovića izašli na teren sa velikom željom da zabilježe novu pobjedu. Plavi su nakon prve četvrtine imali tri poena prednosti da bi se na poluvrijeme otišlo sa +13 za naše momke. Drugo poluvrijeme je otvoreno na najbolji mogući način i prednost je rasla sve do 27. minuta. U poslednjih 13 minuta ekipa Cedevita Olimpije je uspjela da se koliko toliko vrati u meč ali su naši meč ipak zadržali prednost i na kraju slavili rezultatom 93:80.
Najefikasniji u našem timu bio je Justin Cobbs sa 20 poena, dok je MVP meča bio Nikola Ivanović. Džoni je meč završio sa 17 poena, a imao je 7 asistencija i čak 4 ukradene lopte pa je naš plejmjeker imao indeks korisnosti od 26.

Cobbs 20, Ivanović 17, D. Nikolić 15, Martin 14, Bamforth 11, Meiers 5, Kilpatrick 5, Ilić 4, Popović 2, Šehović, Nikolić, Božić.