Plavi savladali Arku!
slika 20.11.2019. 21:57 h
Košarkaši ekipe Budućnost Voli savladali su ekipu Arke u gostima rezultatom 61:78.

Izabranici Petra Mijovića savladali su ekipu Arke rezultatom 61:78 i na taj način ostali u trci za mjesto koje vodi u narednu rundu Evrokupa. Nakon prilično ujednačene prve četvrtine, u drugoj dionici se vidjeli da su naši momci došli po pobjedu. Drugu četvrtinu košarkaši naše ekipe dobili su rezultatom 23:12 i na poluvrijeme pošli sa prednošću od 11 poena razlike. U trećoj dionici, Plavi su samo uvećavali vođstvo. Sjajnu sekvencu u trećoj dionici imao je naš plejmejker Nikola Ivanović koji je u trećem kvartalu postigao 11 poena i bio pravi lider naše ekipe na parketu. Poslednja četvrtina bilo je praktično samo odrađivanje posla. Sjajnu partiju pružio je Justin Cobbs koji je meč završio sa 17 poena, pri čemu je dodao i četiri asistencije. 14 pona upisao je Hassan Martin koji je meč za malo završio i sa double-double učinkom jer je imao i 9 skokova. 12 poena postigao je Nikola Ivanović, dok je zapaženu ulogu pogotovo u prvom poluvremenu imao i Suad Šehović koji je postigao 11 poena od čega je 9 poena postigao van linije 6.75.

Cobbs 17, Martin 14, Ivanović 12, Šehović 11, Bamforth 6, Popović 6, Ilić 5, Meiers 2, D. Nikolić 2, Božić 2, Starovlah 1, Z. Nikolić.