Prva pobjeda u Evrokupu!
slika 12.11.2019. 21:34 h
Košarkaši ekipe Budućnost Voli upisali su prvu ovosezonsku pobjedu u Evrokupu! Plavi su slavili na gostovanju u Italiji protiv ekipe Trenta rezultatom 69:76.

Nakon šest poraza u Evrokupu, uslijedila je prva pobjeda i to u gostima protiv ekipe Trenta. Plavi su slabije ušli u meč, ali su sjajnom igrom u poslednje dvije četvrtine uspjeli da prekorenu utakmicu u svoju korist i slave na gostovanju u dvorani "Pal Trento". U trećoj dionici, naši momci su napravili seriju od 11:2 koja je bila pokretač preokreta, da bi pred kraj treće i tokom čitave poslednje četvrtine naša ekipa održavala prednost.
Najefikasniji pojedinac u našim redovima bio je Hassan Martin. Centar naše ekipe upisao je 18 poena pri čemu je imao i 7 skokova, 4 blokade i tri ukradene lopte za indeks korisnosti od 29! Poenterski Martina je pratio Danilo Nikolić koji je upisao 13 poena. 11 poena postigao je Meiers, ali treba napomenuti i sjajnu partiju Justina Cobbsa koji je postigao 5 poena, ali i upisao čak 11 asistencija!

Martin 18, D. Nikolić 13, Meiers 11, Ivanović 10, Bamforth 9, Cobbs 5, Šehović 4, Ilić 4, Popović 2, Žugić, Z. Nikolić.