Juniori KK Budućnost VOLI treći na memorijalnom turniru "Ljubo Jovanović"
slika 10.11.2019. 17:00 h
Naši juniori su zauzeli treće mjesto na memorijalnom turniru "Ljubo Jovanović", koji je održan za vikend u Bemax Areni.

Naša ekipa je poražena u polufinalu turnira od Sutjeske rezultatom 66:73. Naši momci su na poluvremenu gubili takođe sa 7 poena razlike da bi u poslednjoj četvrtini preokrenuli utakmicu i poveli sa 57:56. Međutim, do kraja meča Sutjeska je uspjela da se vrati u vodstvo i dobije utakmicu. Najefikasniji u našoj ekipi su bili Pajović sa 23, Rakočević sa 15 i Vujisić sa 13 poena.

U utakmici za 3. mjesto naši juniori su savladali Lovćen rezultatom 75:70. Tokom cijele utakmice naša ekipa je vodila, na poluvremenu je vođstvo bilo 10 poena razlike (33:23). Najefikasniji u našoj ekipi je bio Pajović sa 21, Vujisić 19 i Mehić sa 13 poena.

U finalu su se sastali Sutjeska i Partizan gdje su Nikšićani došli do pobjede rezultatom 76:62. Najefikasniji kod Sutjeske, koji je ujedno bio i MVP turnira, je bio Nikola Bojičić sa 21 poenom.