Plavo bijeli slavili u Beogradu
slika 13.10.2019. 22:12 h
Izabranici Slobodana Subotića odigrali su sjajnu utakmicu i slavili su u Beogradu protiv ekipe Crvene Zvezde rezultatom 89:81.

Od samog starta su košarkaši ekipe Budućnost Voli pokazali da su u dvoranu "Aleksandar Nikolić" došli sa jasnim ciljem, a to je pobjeda protiv ekipe Crvene Zvezde. Prvu četvrtinu plavo bijeli su dobili rezultatom 26:20, a u prvoj dionici kao i tokom čitavog meča najbolji je bio Hasan Martin. U drugoj čevrtini, ekipa Crvena Zvezda je nagovijestila da se neće lako predati pa se na poluvrijeme pošlo sa rezultatom 44:42 za naš tim. I u trećoj četvrtini smo vidjeli ujednačenu borbu dvije ekipe, ali je naš tim držao ključ pobjede u svojim rukama pa je u poslednjoj dionici prednost uvećana zahvaljujući prije svega angažovanom odnosu prema skokovima u oba pravca.
Najbolji pojedinac u našim redovima bio je sjajni Hasan Martin koji je postigao 17 poena, pri čemu je dodao i 4 skoka, 3 asistencije kao i dvije blokade. Sjajnu partiju pružio je Justin Cobbs koji je upiso 16 poena, a imao je i 3 skoka, 4 asistencije i jednu ukradenu loptu. Suad Šehović je postigao 15 poena, a naš kapiten je postigao 4 trojke. Sjajne partije su pružili i Danilo Nikolić i Nikola Ivanović koji su postigli po 14 poena, a većinu njih postigli su u drugom poluvremenu.

Martin 12, Cobbs 16, Šehović 15, D. Nikolić 14, Ivanović 14, Bamforth 8, Z. Nikolić 4, Božić 1, Starovlah, Popović, Meiers.
Sledeći meč naši momci igraju protiv Arke u srijedu.