Prva utakmica – Prva pobjeda!
slika 26.08.2019. 21:39 h
Naši momci su u prvom pripremnom meču protiv Khimki-ja slavili rezultatom 83:74. Rezultat po četvrtinama 22:26 ; 17:26 ; 18:6 ; 26:16.

Khimki je odlično otvorio meč, cijelo prvo poluvrijeme vodio i nakon dvadeset minuta naš tim je zaostajao 13 poena za Rusima. U trećoj četvrtini naša ekipa je odigrala izvanrednu odbranu i potpuno se vratila u meč. Khimki je postigao svega 6 poena i treća četvrtina je završena rezultatom 57:58. U poslednjoj četvrtini je nastavljena odlična odbrana, četvrtina je dobijena rezultatom 26:16 za konačan rezultat – 83:74.

Najefikasniji u našem timu su bili Bamforth 21, Cobbs 17, Martin 11, Starovlah 11, D. Nikolić 7 poena.

U četvrtak 29. avgusta naša ekipa će odmjeriti snage sa Nižnji Novgorodom od 17 časova.