Budućnost savladala Jedinstvo
slika 08.05.2019. 08:45 h
U 7. kolu ERSTE lige, plavi su savladali ekipu Jedinstva iz Bijelog Polja rezultatom 107:66.

Najefikasniji u redovima domaćeg tima bio je Fedor Žugić sa 18 poena, pri čemu je sakupio i 5 skokova, 3 asistencije i jednu ukradenu loptu. Žugiča su pratili Milić Starovlah i Igor Drobnjak koji su upisali po 14 poena, dok je Danilo Nikolić sakupio 13 poena.
Budućnost je u prvoj četvrtini nametnula svoj ritam koji gosti nisu mogli da isprate, pa je Budućnost na krilima svojih mlađih igrača do poluvremena stekla prednost od 35 razlike.

Posle sedam odigranih kola Budućnost je upisala svih sedam pobjeda i prva je na tabeli ERSTE lige. U sledećem kolu koje je na programu u četvrtak od 19 časova, naši momci gostuju ekipi Ulcinja.